Moderná pergola agava

Príslušenstvo

Pre vysoký komfort

Vaša pergola

Ponúkame rôzne pergolové vzory pre rôzne veľkosti terás. Týmto spôsobom dosiahneme rovnováhu medzi technologickou dokonalosťou, pohodlím a estetickým prínosom pre váš dom, záhradu alebo záhradu.

Posuvné panely
Estetické a funkčné posuvné panely poskytujú vizuálnu a slnečnú ochranu. Panely je možné umiestniť do stálej polohy, ale môžete ich posúvať podľa požadovaného tieňa a vetrania. Ako najvhodnejší materiál odporúčame drevo alebo hliník.
Sklenené panely
Moderné posuvné sklenené panely ponúkajú riešenie, ak chcete elegantne uzavrieť priestor a chrániť sa pred vetrom bez toho, aby ste mali obmedzený výhľad.
Žalúzie ZIP
Posuvné sklenené panely, hliník s drevenými lamelami a vertikálne žalúzie ZIP sú skvelým doplnkom ochrany proti poveternostným vplyvom. Rolety poskytujú ochranu pred vetrom, dažďom a hmyzom a poskytujú ochranu a tieň.
Zabudované LED osvetlenie
LED svetlá sú zabudované do otočných lamiel bioklimatickej pergoly Agava. Intenzitu svetla môžete nastaviť podľa potreby a vytvoriť tak atmosféru pre vaše pohodlie.
Vykurovanie
Vďaka našim infračerveným ohrievačom si môžete vychutnať aj tie najchladnejšie večery. Ohrievače sú výkonné s moderným vzľadom a poskytujú nastaviteľnú teplotu vykurovania.
senzory
Senzory chránia priestor zmenou sklonu otočných lamiel podľa poveternostných podmienok. Lamely sa automaticky zatvárajú a otvárajú v prípade dažďa a vetra.
Ozvučenie
Počúvajte hudbu cez reproduktory zabudované priamo do pergoly a hudbu ovládajte na diaľku cez Bluetooth.

Farebné možnosti

Bioklimatická pergola Agava je k dispozícii v štyroch štandardných farbách (konštrukcia a / alebo lamely): antracitová šedá (RAL 7016), hliníková šedá (RAL 9006), biela (RAL 9016) a grafitová šedá (RAL 9016).

Za príplatok si môžete vybrať z viac ako 1 600 existujúcich farieb RAL.

Anthracite grey
RAL 7016
Aluminum grey
RAL 9006
Biela
RAL 9016
DB 703
RAL 1000 > RAL 9023
Scroll to Top